Kokeen tiedot

7010
02/10/2021
Lapua
KKK-HHS ry
EKMAN KLAUS
KAKE
AVO
Derby-karsinta
Derbyn ohjeet luettavissa lähemmin kotisivuilta.
01/06/2021 - 18/09/2021
PERKIÖ PAULIINA
0407748526
silberjagd@gmail.com
30.00
FI23 2001 1800 0021 34
2101114
Vain sähköinen ilmoittautuminen.
Muu määrää koskeva rajoitus – otteluun/kilpailuun osallistuvilla koirilla etusija
Vain nimetyille roduille: Karsinta 3.10. finaaliin. Vain vuonna 2019 syntyneille settereille ja pointtereille.
Ilmoittautuminen on suljettu!


Kokeeseen ilmoitetut koirat (Yht. 42 [NUO:0, AVO:42, VOI:0]):

Reknro: Nimi: Luokka: Ohjaaja: Päivämäärä:
FI40310/19 PEHTOORIN AIDAAVOMika Huhta2021-06-30
FI33057/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ FRIGGAAVOJari Moilanen2021-07-06
FI52607/19 TROLL-LEIKEN'S JOKERAVOEsko liimatta2021-07-21
FI40312/19 PEHTOORIN ARCHIEAVORuuttunen Antti2021-08-03
FI33054/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ LOKIAVOJorma Korpela2021-08-05
FI48130/20 BARENTSVIDDA´S F FOXY LADYAVOJuho Lammi2021-08-26
FI20876/19 FELLWIND'S EVITAAVOTommi Sallinen2021-09-07
FI25711/19 FINNSTAR ELEGANTTI ESTERIAVOKiho Jyrki2021-09-08
FI24790/19 PURONPERÄN XAVIERAVOJarkko Träsk2021-09-09
FI15826/20 BLACK LUCKYS ÅKEAVOTimo Mononen2021-09-10
FI25710/19 FINNSTAR EEPPINEN ELLIAVOJoonas Hiltunen2021-09-11
FI25708/19 FINNSTAR ELOISA EPELIAVOSarianna Kujanen2021-09-13
FI24788/19 PURONPERÄN XIRIAVOKrister Gäddnäs2021-09-14
FI25712/19 FINNSTAR EHTOISA EMÄNTÄAVOPasi Lähdekorpi2021-09-14
FI28187/19 TAWASTIAN OILIAVOMarikki Forell2021-09-15
FI25707/19 FINNSTAR ELMO ERNESTAVOKari Valtonen2021-09-15
FI30751/19 KYNÄSJOEN AURINGONKUKKAAVOJari Vettenniemi2021-09-15
FI30752/19 KYNÄSJOEN AURINKOKUNINGASAVONina Vettenniemi2021-09-15
FI28189/19 TAWASTIAN OODIAVOTommi Jäppinen2021-09-15
FI32726/19 CAMPESTER BEIGEAVOJuha Rutanen2021-09-15
FI32728/19 CAMPESTER BETAAVOJuha Rutanen2021-09-15
FI28325/19 TAIGALINNUN ARDBEG THE DOGAVOKnut Sollid2021-09-15
FI19435/19 TAIGALINNUN HERTTAAVOTarmo Sahlberg2021-09-15
FI32725/19 CAMPESTER BROWNIEAVOToimi Kukkonen2021-09-15
FI40309/19 PEHTOORIN AXAAVOSuvi Lintukangas2021-09-16
FI35100/19 FLAMEFIELD'S KACHINAAVOVesa Konttaniemi2021-09-16
FI30755/19 KYNÄSJOEN MUSTA AURINKO NOUSEEAVOTapani Korhonen2021-09-16
FI28190/19 TAWASTIAN ORREAVOAnu Orava2021-09-16
FI28195/19 TAWASTIAN OSLOAVOMikael Grahn2021-09-17
FI40308/19 PEHTOORIN ALITAAVOJoni Pirhonen2021-09-17
FI33058/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ HELAAVOMarko Stålnacke2021-09-17
FI35104/19 FLAMEFIELD'S MOONSHINE KATEAVOOuti Kostamo-Hakuli2021-09-17
FI28188/19 TAWASTIAN OLGAAVOHarri Wahlberg2021-09-17
FI33059/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ PEPPERAVOPerttu Pääkkönen2021-09-17
FI25713/19 FINNSTAR ELASTINEN ESAUAVOVille Talvitie2021-09-17
FI28330/19 TAIGALINNUN ALMAAVOMariel Saari2021-09-18
FI33060/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ SIFAVOTero Nikkarinen2021-09-18
FI24784/19 PURONPERÄN XIRUAVOReijo Pantsar2021-09-18
FI24792/19 PURONPERÄN XOAVOJari Tirkkonen2021-09-18
FI35103/19 FLAMEFIELD'S KLARINETTAAVOMarkku Hakuli2021-09-18
FI33055/19 RIEKKOKIRHVEEN HQ THORAVOTommi Lupsakko2021-09-18
FI35098/19 FLAMEFIELD'S KELLY CLARKSONAVOArto Sipola2021-09-18