Koetulokset
Koetulokset 2019
6.4. KAKE, Gotlanti Ruotsi
AVO 2 Tawastian Ruuti, ohjaaja Esa Lahdensuo
13.4. KATU, Alta Norja
NUO3 Haepakka Kumu, ohjaaja Jorma Rissanen
Koetulokset 2018
6.1. KAER, Kalajoki
AVO 2 EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From
10.3.2018 KATU, Utsjoki
AVO 3 MYRTEIGEN’S ELLIE, ohjaaja Harri Siivonen
19.8.2018 KATU, Funäsdal SWE
AVO 1 WILDA AV RABBELUGN, ohjaaja Henrik Standertskjöld-Nordenstam
25.8.2018 KAME, Pello
AVO 1 RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke
AVO 3 HIRVASVUOPION PIKO, ohjaaja Juha Kaunisto
26.8.2018 KAME, Pello
AVO 1 HIRVASVUOPION PIKO, ohjaaja Juha Kaunisto
AVO 1 HIRVASVUOPION POMO, ohjaaja Hannu Teppo
21.9.2018 KAKE, Lapua
AVO 3 TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo
22.9.2018 KAKE, Porvoo
AVO 2 HIRVASVUOPION PACE, ohjaaja Keijo Uusimäki
VOI 2 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
VOI 3 TAIGA AV RABBELUGN, ohjaaja Riikka Hankonen
23.9.2018 KAKE, Porvoo
AVO 2 MYRTEIGENS HARALD, ohjaaja Guy Bardy
VOI 1 CACIT RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke
25.9.2018 KENTTIEN VOITTAJA, Lapua
VOI 1 SERTI HIRVASVUOPION EVA, ohjaaja Vilho Korteniemi
VOI 3 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
VOI 5 RIEKKOKIRHVEEN HERTHA, ohjaaja Marko Stålnacke
29.9.2018 KULTAMALJA ja DERBY-karsinta, Lapua
AVO 3 TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
AVO 3 TAWASTIAN PYRY, ohjaaja Timo Laaksonen
NUO 1 HIRVASVUOPION OBELIX, ohjaaja Marjo Liimatta
30.9.2018 KULTAMALJA, Lapua
1. HIRVASVUOPION OBELIX, ohjaaja Marjo Liimatta
4. HIRVASVUOPION OONA, ohjaaja Antti Valta
30.9.2018 DERBY, Lapua
1. TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
3. TAWASTIAN PANTSE, ohjaaja Pasi Pihlajamaa
7.10.2018 KAER, Kaustinen
AVO 3 EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From
13.10. Diarmid Cup-karsintapäivä, Perä-Seinäjoki
AVO 3 TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
AVO 3 TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo
14.10. Diarmid Cup, Perä-Seinäjoki
AVO 3 ja 1. TAWASTIAN PIINA, ohjaaja Marikki Forell
2. TAWASTIAN RUUTI, ohjaaja Esa Lahdensuo
3. FENNWICK MISTY, ohjaaja Veli-Pekka Mattila
4. PELTOLUOVIN OPAL, ohjaaja Voitto Ryyppö
5. EAST MEADOWS PAPARAZZI, ohjaaja Ann-Helen From
20.10. KAME, Inari
AVO 3 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
21.10. KAME, Inari
VOI 1 +sert HIRVASVUOPION PIKO, ohjaaja Juha Kaunisto
21.10. KAKE, Lapua
AVO 3 PELTOLUOVIN OPAL, ohjaaja Voitto Ryyppö
28.10. KAKE, Perä-Seinäjoki
NUO 3 HIRVASVUOPION OKKO, ohjaaja Eevi Pusa
24.11. KAKE, Seinäjoki
VOI 2 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
NUO 3 HIRVASVUOPION OKKO, ohjaaja Eevi Pusa
25.11. KAKE, Seinäjoki
VOI 2 UNIK AV RABBELUGN, ohjaaja Ari Jalonen
AVO 3 UNCAS AV RABBELUGN, ohjaaja Minna Hietikko
AVO 3 HIRVASVUOPION PIMU, ohjaaja Juha Ronkainen