Koetulokset

Koetulokset 2016, koetulokset 2017

Koetulokset 2018:

3.2. KAKE, Ilmajoki
AVO3, gsu Loukasahon Flash, Sami Kontturi

10.3. KATU, Utsjoki
AVO3, gsn Trøldmarkens Kriemhild Kira, Virpi ja Keijo Vuolteenaho

25.8.2018 KAME, Kajaani
AVO3, gsu Puronperän Äksy, Mika Virrantalo

26.8.2018 KAME, Kajaani
AVO2, gsn Opendora's Olivia, Markku Parviainen

26.8.2018 KAME, Pello
AVO2, gsn Opendora's Osimoilleen Näin, Kirsi Tuominen

2.9.2018 KAKE, Ilmajoki
NUO3, gsn METTÄJUNTIN HC-RIPPER KAKE, Mika Laatikainen

9.9.2018 KATU, Kautokeino, Norja
AVO1 gsu Kesärannan Svante, Jaakko Kosonen 
NUO1 gsn Kesärannan Vilda, Samuli Koskenniemi

11.9.2018 KAME, Kuusamo
VOI2 gsn Opendoras Mercedes, Markku Parviainen

15.09.2018 KAME, Kuusamo
AVO3, gsu HILTUJAKIN KERO, Mikko Laatikainen

15.9.2018 KAKE, Lapua
AVO2, gsn TROLDMARKENS KRIEMHILD KIRA, Virpi Vuolteenaho

15.09.2018 KAME, Pudasjärvi
AVO1, gsn OPENDORAS LILLEMOR, Tuomo Leino
AVO2, gsn OPENDORAS OLIVIA, Markku Parviainen

16.09.2018 KAME, Kuusamo
AVO3, gsn ØENS BETTY BLUE, Tero Soronen

16.09.2018 KAME, Pudasjärvi
VOI1, gsn OPENDORAS MERCEDES, Markku Parviainen 

16.09.2018 KAKE, Lapua
VOI3, gsn LOUKASAHON CHERIBELLA CHARNA, Keijo Vuolteenaho

24.9.2018 KAKE, Kauhava
NUO2, gsn PURONPERÄN ISLAY, Jukka Puro
NUO3, gsn METTÄJUNTIN HC-RIPPER, Mika Laatikainen

30.09.2018 KAKE, Lapua, kultamalja finaali
KUL3, gsn METTÄJUNTIN HC-RIPPER, Mika Laatikainen

13.10.2018 KAKE, Ilmajoki, Gordon Race karsinta
AVO3, gsu METSÄLEIMUN NORTTI, Harri Ala-Ajos
NUO1, gsn PURONPERÄN ISLAY, Jukka Puro
NUO2, PURONPERÄN ICEMAN KAKE NUO2 Lapua  13.10.2018

14.10.2018 KAKE Ilmajoki, Gordon Race finaali
AVO1, gsn LOUKASAHON GLORIA, Jukka Räisänen ja Tero Soronen
AVO2, gsn ØENS BETTY BLUE, Tero Soronen
AVO3, gsu METSÄLEIMUN NORTTI, Harri Ala-Ajos

20.10.2018 KAKE Tyrnävä
AVO3, gsn ØENS BETTY BLUE, Tero Soronen
NUO3, gsn KESÄRANNAN AH VILDA, Samuli Koskenniemi

20.10.2018 KAME, Inari
VOI1, gsn OPENDORAS MERCEDES, Markku Parviainen

20.10.2018 KAKE, Pornainen
AVO1, gsn Metsäleimun Neela, Raimo Salo, kokeen paras
NUO1, gsn Puronperän Islay, Jukka Puro
NUO2, gsn Kesärannan AH Halla, Aleksi Stenfors

21.10.2018 KAKE, Pornainen
NUO2, gsn Puronperän Islay, Jukka Puro

21.10.2018 KAKE, Tyrnävä
AVO3, gsn FI52636/15 ØENS BETTY BLUE, Tero Soronen

04.11.2018 KAKE Tyrnävä
AVO3, gsn OPENDORAS OLIVIA, Markku Parviainen 

10.11.2018 KAKE, Askola
AVO1, gsu LOUKASAHON FLASH, Sami Kontturi
NUO3, gsu KESÄRANNAN AH BANJO, Jaakko Kosonen

10.11.2018 KAKE Kauhava
NUO1, gsu PURONPERÄN ICEMAN, Tomi Vuorinen
NUO2, gsn PURONPERÄN ISLAY, Jukka Puro

11.11.2018 KAKE, Kauhava
NUO1, gsu PURONPERÄN ICEMAN, Tomi Vuorinen

24.11.2018 KAKE, Seinäjoki
AVO3 gsn Päiväpihan Kiela / Marko Holopainen

25.11.2018 KAKE, Seinäjoki
VOI1+ sert gsn Loukasahon Cheribella Charna / Keijo Vuolteenaho
NUO2, gsu Puronperän Iceman, Tomi Vuorinen 
NUO2, gsn Kesärannan AH Halla / Aleksi Stenfors