Derbylistat 2016

KKK DERBY-KILPAILU 2016

RYHMÄ 1

  1. gsu Loukasahon Dynamo ohj. Jaakko Laitinen
  2. pn Peltoluovin Oodi ohj. Harri Paukku
  3. isu Fowlers Reetu ohj. Mikko Halla
  4. esn Ailigaslammen Beaivvas ohj. Jari Vettenniemi
  5. isn Kaidantaipaleen Kiia ohj. Jarkko Lehtinen
  6. gsn Kesärannan Siro ohj. Samuli Koskenniemi
  7. pn Ohlmyrens P Wild Bitch ohj. Andrea Standertskjöld-Nordenstam
  8. isn Finby Isadora ohj. Petri Törrönen
  9. gsu Hiltujakin Kero ohj. Mikko Laatikainen
  10. esu Danguns Hero ohj. Pasi Pankolainen
  11. pn Wilda av Rabbelugn ohj. Henrik Standertskjöld-Nordenstam
  12. isn Den Röde Jägarens Ice Queen ohj. Markku Mikkola

RYHMÄ 2

  1. gsn Puronperän Äly ohj. Jukka Puro
  2. pu Peltoluovin Otard ohj. Heikki Aaltonen
  3. esn Ailigaslammen Bihci ohj. Pasi Lähdekorpi
  4. isn Fowlers Ruska ohj. Markus Remes
  5. gsu Kesärannan Svante ohj. Jaakko Kosonen
  6. isn Kaidantaipaleen Kira ohj. Matti Santti
  7. esn Fornjots Miolnir ohj. Tero Laaksonen
  8. isu Ailigaslammen Capu ohj. Juha Tikkunen
  9. gsn Terrismäen Erica ohj. Harri Heino
  10. isn Kaidantaipaleen Kentzu ohj. Matti Santti
  11. pu East Meadows Paparazzi ohj. Ann-Helen From
  12. isn Fowlers Red Adelee ohj. Heikki Haataja
  13. pu Peltoluovin Oscar ohj. Leo Myllylä

RYHMÄ 3

  1. esu Ailigaslammen Bivval ohj. Kari Mäntynen
  2. pn KM-15 Peltoluovin Odessa ohj. Jaakko Liimatta
  3. gsn Puronperän Äksy ohj.Mika Virrantalo
  4. isn Finby Inez ohj. Ari Heikkinen
  5. pvisu Margårdens Racer ohj. Karri Heinonen
  6. pu Chriwalls Higgins ohj. Janne Uusimäki
  7. isn Erinvale Enja ohj. Jyrki Toljander
  8. pn Peltoluovin Odette ohj Laura Ryyppö
  9. isu Fowlers Red Demon ohj. Asmo Ratia
  10. gsu Hiltujakin Herkko ohj. Timo Hyttinen
  11. esu Nordvestjydens Jac ohj. Pentti Impiö
  12. pn Venus av Rabbelugn ohj. Heikki Kaarakka

RYHMÄ 4

  1. esn Ailigaslammen Biegga ohj. Heli Laitala
  2. pu Peltoluovin OJ ohj. Hannu Kauppila
  3. isn Fowlers Red Lady ohj. Klaus Ekman
  4. gsu Terrismäen Enrico ohj, Mari Teittinen
  5. esn Fornjots Menja ohj. Kari Juntunen
  6. pn Beaty Golden Flower Saule Mano ohj. Heidi Lähdemaa
  7. isn Finby Isabella ohj. Ari Syrjälä
  8. pvisu Rubra Alba Chop Chop the Champ ohj, Ville Virtanen
  9. Pu Peltoluovin Opal ohj. Voitto Ryyppö
  10. isn Fowlers Red Devil ohj. Matti Bäcklund
  11. esu Ailigaslammen Buolas ohj. Katariina Roiha
  12. pn Vala av Rabbelung ohj. Ari Lihavainen
  13. esu MacPerssons Boss ohj. Timo Halla
  14. isn Pyypitäjän Adina ohj. Tero Savolainen