Koetulokset

Koetulokset 2016:

 

26.3.2016 Utsjoki

               KATU NUO 1 isu Ailigaslammen Capu (i. Lauvåsens Fj Barack, e. Ailigaslammen Aura), Juha Tikkunen   

15.4.2016 Alta, Norja

               KATU AVO 2 isu Tintorama´s Tikru (i. Liatoppen´s Syklon, e. Tintorama´s Tr Tya), Pekka Soini

27.8.2016 Kajaani

               KAME AVO 2 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen

28.8.2016 Kajaani

               KAME AVO 1 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen

4.9.2016 Sotkamo

               KAME AVO 2 isn Elit-15 Taigalinnun Saga (i. KM-04 M-06 M-11 Redneck, e. Ida), Ahti Putaala

11.9.2016 Kajaani

               KAME VOI 1 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen

22.9.2016 Utsjoki

               KATU AVO 2 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen

               KATU AVO 2 isu Finby Hunter (i. Hakoya´s C-Aaron, e. Finby Cheri), Kari Tuikkala

               KATU AVO 3 isu Ailigaslammen Cero (i. Lauvåsens Fj Barack, e. Ailigaslammen Aura), Joel Patrikka

30.9.2016 Lapua, KM-karsinta

               KAKE NUO 3 isn Tempelhågens Röde TT-Annie Oakley (i.Neadalens Tarzan, e. Tärnafjällens Jetro Tina av Muumin), Markku Hakuli

1.10.2016 Lapua, Derby-karsinta

               KAKE AVO 2 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen             

7.10.2016 Lapua

               KAKE AVO 3 isn Settermosen Brownie (i. Erim Vom Kapellenpfad, e. Settermosen Alba) , Ismo Kyngäs

8.10.2016 Irish Trial, Utsjoki

               KATU AVO 3 isn Afrodite (i. NO Mva No Kva LV Mva Imingens Lz Toy, e. Kaidanpaljankan Salla), Markus Kallio

8.10.2016 Kenttien voittaja, Lapua

               KAKE VOI 4 isu FI Mva Finby Figaro (i. Håkoya´s C-Aaron, e. Finby Cheri), Ismo Kyngäs

14.10.2016 Utsjoki

               KATU AVO 2 isu Finby Hunter (i. Hakoya´s C-Aaron, e. Finby Cheri), Kari Tuikkala

22.10.2016 Tyrnävä

               KAKE AVO 2 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen       

               KAKE AVO 3 isu Ailigaslammen Capu (i. Lauvåsens Fj Barack, e. Ailigaslammen Aura), Juha Tikkunen   

22.10.2016 Pornainen

               KAKE AVO 3 isn Afrodite (i. NO Mva No Kva LV Mva Imingens Lz Toy, e. Kaidanpaljankan Salla), Markus Kallio

               KAKE AVO 3 isn Koitelinkuohun Aava (i. M-12 Fowlers Perttu, e. Reppeåsen´s Chili), Ville Peltola

23.10.2016 Tyrnävä

               KAKE AVO 3 isn Finby Inez (i. FI Mva Douedal´s Oz-zo, e. Finby Frida), Ari Heikkinen       

               KAKE AVO 3 isu Tintorama´s Tikru (i. Liatoppen´s Syklon, e. Tintorama´s Tr Tya), Pekka Soini

23.10.2016 Pornainen

               KAKE AVO 3 isn Koitelinkuohun Aava (i. M-12 Fowlers Perttu, e. Reppeåsen´s Chili), Ville Peltola

5.11.2016 Pornainen

               KAKE AVO 3 isu Kaidantaipaleen Kentzu (i. Ailigaslammen Aaron, e. Kaidanpaljakan Namu), Matti Santti

12.11.2016 Nivala

               KAKE AVO 2 isu Gleannseain Barney (i. Mountbay Dan, e. Ikerrin Orla), Pekka Niskakangas